Ring, mejla eller boka tid- ta kontakt med oss direkt

Frågor eller funderingar

Har du frågor eller funderingar kring våra tjänster eller hur Boka.se kan bidra till din verksamhet? Kontakta oss gärna över telefon eller via e-post på support@boka.se. Alternativt så kan du använda dig av kontaktformuläret nedan så hör vi av oss till dig.

Vi älskar att prata med våra kunder!


Vår adress

Boka Global AB
Strandvägen 7A
114 56 Stockholm
Sweden

Supporttider
Vardagar 08.30 – 16.30

 

Boka Global AB
Signalgatan 7
702 25 Örebro
Sweden

Kontakt support
support@boka.se
010-10 10 360

Kontakt försäljning
010-10 10 920

Vi som jobbar på Boka

 

Johan Viktorsson
Managing
Director

johan@boka.se
+46 70-568 57 08

Caroline Madden
Chief Commercial Officer

caroline@boka.se
+46 70-497 15 80

Simon Karlsson
Chief Technical Officer

simon@boka.se

Kristina Tosser
KAM & Marketing Manager

kristina@boka.se
+46 79-341 67 18

Montathar Almousawi
Account Manager

montathar@boka.se
+46 70-055 06 06

Maria Strömberg
Digital Content Manager

maria@boka.se

Mikael Hedberg
Customer Support Manager

mikael@boka.se

Ragnar Widerberg
Customer Support

ragnar@boka.se

Sakariya Mustaf
Software Engineer

sakariya@boka.se

Nedim Efendic
Software Engineer

nedim@boka.se

Tilian Sonestedt
Designer & Junior Developer

tilian@boka.se

Gaki Tshering
Finance

gaki@boka.se

Johan Viktorsson
Managing
Director

johan@boka.se
+46 70-568 57 08

Caroline Madden
Chief Commercial Officer

caroline@boka.se
+46 70-497 15 80

Simon Karlsson
Chief Technical Officer

simon@boka.se

Kristina Tosser
KAM & Marketing Manager

kristina@boka.se
+46 79-341 67 18

Montathar Almousawi
Account Manager

montathar@boka.se
+46 70-055 06 06

Maria Strömberg
Digital Content Manager

maria@boka.se

Mikael Hedberg
Customer Support Manager

mikael@boka.se

Ragnar Widerberg
Customer Support

ragnar@boka.se

Sakariya Mustaf
Software Engineer

sakariya@boka.se

Nedim Efendic
Software Engineer

nedim@boka.se

Tilian Sonestedt
Designer & Junior Developer

tilian@boka.se

Gaki Tshering
Finance

gaki@boka.se

Marknadens bästa support

Boka har marknadens bästa support och det är vi stolta över. Vi hjälper dig om det uppstår frågetecken och vi lämnar aldrig någon ensam i sticket. Vår support är personlig och du når oss på dina villkor genom att ringa, mejla eller via vår chatt.

4,9/5 i kundbetyg

Några funderingar? Hör av dig till oss!

Vill du veta mer om Boka eller hur våra bokningssystem kan användas i din verksamhet? Kontakta oss, vi älskar att prata med våra kunder!